Vertavo strykekvartett. Onsdag 28. nov. kl. 19.30 i Mariakirken

Vertavo standing

En strykekvartett dannet av fire unge jenter 1984. Nå 34 år seinere er det fremdeles fire ungdommelige damer som får oss til å oppleve  et dypt og ekte engasjement i musikken de fremfører. Uttrykket er ofte friskt og energisk og de får oss til å tro at de fremdeles har det gøy når de spiller sammen. Følg blikkene, ikke noen som stirrer stivt i notene der i gården! Ikke rart de har vunnet en rekke høythengende priser og har spilt på store konsertarenaer verden over.

Program: HAYDN Op 74 No 2, DUTILLEUX Ainsi la nuit, RAVEL Strykekvartett

Billetter ved inngangen kr 300/150 Vanlig / medlem, Harmoniensvenner, BFO-musikere.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s